« Ožujak 2024 »

Ukupno: 552036

Program prometne kulture za najmlađe

Prva ovogodišnja edukacija ” Program prometne kulture za najmlađe” na prostoru Krapinsko zagorske županije provedena je danas u OŠ Veliko Trgovišće, gdje su gostovali učenici drugih razreda osnovne škole Đure Prejca iz Desinića.Veselo je bilo cijelo jutro na sve četiri radionice u kojima su učenici rado sudjelovali.

Danas smo imali i brojne goste,koji su željeli  osobno se uvjeriti da mali vozači i sigurniji pješaci poštuju prometne znakove i pravila.

Župan KZŽ gosp. Željko Kolar i načelnik općine Desinić gosp.  Zvonko Škreblin su čestitali  polaznicima i simbolično im podijelili diplome.Zahvaljujemo im na prisustvu i podršci ovom preventivnom programu!

Predsjednik Odbora za sigurnost u prometu KZŽ g. Ivan Jelinčić i njegova zamjenica gđa. Petra Kolarić su poželjeli organizatorima manifestacija uspješnu provedbu i ove godine po svim školama Krapinsko zagorske županije.

Našoj Jumicar ekipi,zahvaljujući Drušvu Crvenog križa Krapinsko zagorske županije pridružili su se tim GDCK Zabok-Klub mladih pod vodstvom gđe. Tatjane Pongrac iz OŠ Veliko Trgovišće. S učenicima su prošli kroz osnovne djelatnosti Crvenog križa te osnove pružanja prve pomoći prilikom lakših ozljeda. Hvala na trudu i hvala mladim volonterima na sudjelovanju.

Kao i uvijek, na prometnom poligonu asistirali su policijski službenici iz PU Krapina-P.P. Zabok voditelj sektora gosp.Željko Zglavinski i gosp. Tomislav Zajec pomoćnik načelnika PPRP Krapina ,  koji su ujedno nadgledali naše aktivnosti. Zahvaljujemo na profesionalnoj suradnji.

Neizostavno je spomenuti ekipu DVD-a Veliko Trgovišće koju su predstavljali gdin. Branko Seljan i gdin. Damir Petek. Vatrogasci su drugašićima pokazali zanimljive vježbe i demonstrirali čime se zapravo bave. Hvala vatrogasnom timu na sudjelovanju u programu!

Zahvaljujemo ravnateljicama škola, gđama Diana Duk-Petek i Anici Karažija na dobro obavljenoj organizaciji. Veliko hvala i svim učiteljicama, kao i učenicima iz školske prometne jedinice: Luki,Marinu, i Janu na velikoj pomoći u provedbi programa.

Program prometne kulture za najmlađe za OŠ Veliko Trgovišće i OŠ Đure Prejca, Desinić omogućili su: Krapinsko-zagorska županija, te općine Veliko Trgovišće i Desinić.

Šaljemo puno pozdrava svim sudionicima! Vidimo se već iduće godine u OŠ Desinić.

Tekst i slike preuzete s: http://jumicar.net/

objavio: Ana Knežević   datum: 26. 3. 2019.