PROGRAM PROMETNE KULTURE ZA NAJMLAĐE

Dana 22.3.2018. u Općini Desinić u Krapinsko – zagorskoj županiji održana  je edukacija s učenicima OŠ Đure Prejca Desinić i OŠ Veliko Trgovišće. Učenje je bilo lako i zabavno uz Jumicar ekipu kojoj su se pridružili predstavnici KZŽ, načelnici dviju općina, policajci PP Pregrada, vatrogasci DVD-a Desinić i GDCK Pregrada.

Mali su vozači na našem prometnom poligonu dobili priliku provjeriti svoje vještine snalaženja u prometu i tako spoznati da upravljanje vozilom nije nimalo jednostavan zadatak. Prvu vožnju naših drugašića pratio je i policijski službenik g. Jožek Klasić. Hvala!

Ovim putem zahvaljujemo i GDCK Pregrada kojeg su predstavljali gđa Vesna Hrestak i g. Ivan Blažun. Radionica prve pomoći za najmlađe bila je vrlo poučna!

Pridružila nam se i ekipa DVD-a Desinić, g. Damir Šurbek,g. Tomislav Fiket i g. Kristijan Šplajt. Vatrogasci su učenicima pokazali službeno vozilo i vatrogasnu opremu, a mi im se zahvaljujemo na sudjelovanju!

Naše aktivnosti obišli su i zamjenik župana KZŽ gospodin Anđelko Ferek-Jambrek i predsjednik Odbora za sigurnost u prometu KZŽ g. Ivan Jelinčić. Posjetili su nas i načelnik Općine Desinić g. Zvonko Škreblin,kao i načelnik Općine Veliko Trgovišće g. Robert Greblički. Naši dragi gosti polaznike su razveselili simboličnom podjelom potvrda o uspješno položenom programu. Zahvaljujemo im na prisustvu i podršci ovom preventivnom programu!

Zahvaljujemo ravnateljicama škola, gđama Anici Karažija i Diani Duk-Petek na dobro obavljenoj organizaciji. Veliko hvala i svim učiteljicama, kao i učenicima iz školske prometne jedinice, Davidu Kunštiću, Mateji Dravinec i Dominiku Papiću.

Šaljemo puno pozdrava svim sudionicima! Vidimo se već iduće godine!

Vijest i fotografije preuzeti sa http://jumicar.net/6258-2/

objavio: Ana Knežević   datum: 23. 3. 2018.